Повідомлення про оприлюдення проєкт Закону України «Про екологічне страхування»

21 Травня 2021, 08:06
Оголошення Регуляторна діяльність

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проєкту Закону України  «Про екологічне страхування» на офіційному вебсайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України в мережі «Інтернет» (https://mepr.gov.ua) у підрозділі «Регуляторна діяльність» розділу «Діяльність». 

Проєкт закону  розроблено на  виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України    від 23 березня 2021 року «Про виклики і загрози національній безпеці України в екологічній сфері та першочергові заходи щодо їх нейтралізації», введеного в дію Указом Президента України  від 23 березня 2021 року № 111/2021 з метою  запровадження страхування цивільної відповідальності за шкоду, заподіяну державі, життю, здоров'ю та майну фізичних осіб, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців в результаті порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища. 

Назва органу виконавчої влади, що розробив регуляторний акт: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Назва структурного підрозділу, що розробив регуляторний акт, адреса та телефони: відділ післяпроектного моніторингу та участі громадськості Департаменту екологічної оцінки та контролю ; вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, тел. (044) 594-91-01, email: gerya@mepr.gov.ua 

Зауваження та пропозиції до проєкт Закону України  «Про екологічне страхування» приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на вказану пошту та електронну адресу.

Додатки:

1. Проєкт Закону

2. Пояснювальна записка

3. Порівняльна таблиця

4. Аналіз регуляторного впливу

5. Повідомлення про оприлюднення

6. Наказ Міндовкілля № 305 від 11.05.2021

7. Додаток до наказу Міндовкілля № 305 від 11.05.2021

За темами