Міндовкілля спільно з органами місцевої влади обговорили перспективи розвитку НПП «Вижницький»

1 Червня 2021, 09:07
Новини Природно-заповідний фонд

Cучасний стан національного природного парку «Вижницький», проблемні питання та перспективи розширення існуючої території. Ці питання стали темою зустрічі Директора департаменту природно-заповідного фонду та земельних ресурсів Міндовкілля Едуарда Арустамяна із заступником голови Чернівецької облдержадміністрації Артуром Мунтяном, начальником управління екології та природних ресурсів Чернівецької ОДА Миколою Білоконем, головою Вижницької РДА Михайлом Чорнеєм, головою Вижницької районної ради Михайлом Андрюком, головами Вижницької та Берегометської територіальних громад, громадських організацій та колективу парку.

Відзначено і внесок проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» у розвиток природних багатств Карпат. В рамках його реалізації «Вижницький» отримав два повнопривідних автомобілі Renault Duster, що дозволить ефективніше виконувати покладені на установу функції.

Учасники наради також здійснили об’їзд природоохоронної території. Зокрема, оглянули рекреаційні зони в урочищі Стіжок, Солонець, Лужки, а також зону потенційного розширення меж парку, де знаходяться геологічні пам’ятки природи «Протяте каміння» і «Соколине Око».

Нагадаємо, 28 травня 2021 року у м. Мукачево вісім природно-заповідних установ отримали нові автівки у рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», що фінансується урядом Німеччини через Кредитну Установу для Відбудови KfW.

За темами