Законопроєкти №3091 та №4167 відповідають вимогам антикорупційного законодавства

30 Червня 2021, 19:39
Новини

Законопроєкти 3091 «Про державний екологічний контроль» та 4167 «Про запобігання, зменшення та контроль забруднення, що виникає в результаті промислової діяльності» відповідають вимогам антикорупційного законодавства і не несуть корупційних ризиків.

Такий висновок сьогодні надав Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики.

Ці законопроєкти є невідкладними доя розгляду на найближчих позачергових сесіях Верховної Ради України. По законопроєкту №4167 прийняли рішення: 

- надати промисловості більше часу для проведення модернізації за НДТМ. Тепер у промислових підприємств для проведення модернізації є понад 13 років, за умови отримання відступу у Міндовкілля;

- перенести на розгляд суду підстави для анулювання інтегрованого довкільного дозволу у випадку подання недостовірної інформації і невиконання рішення про зупинення;

- запропонувати положення щодо розроблення Урядом концепції державної цільової програми підтримки підприємств, що впроваджують найкращі доступні технології та методи управління.

 По законопроєкту №3091 врахували пропозиції ГНЕУ, НАЗК, ЕБА та інших Комітетів Верховної Ради, зокрема:

-щодо зупинення діяльності суб’єктів господарювання, в разі порушення виключно за рішенням суду;

-про ліквідацію дублювання повноважень контролюючого органу у сфері захисту довкілля з іншими органами центральної влади.

Розраховуємо на ухвалення народними депутатами цих законопроєктів вже на найближчих сесіях Верховної Ради України, які матимуть історичне значення для життя українців!

За темами