Міністерство юстиції оприлюднило приголомшливу статистику розлучень

2 Серпня 2021, 15:40
Новини Управління відходами

Міністерство юстиції України заявило про аномальне зростання кількості розлучень в Україні протягом липня 2021 року. Про це йдеться на офіційній сторінці відомства у Facebook

Однак, за словами Мін‘юсту, така ситуація – привід для оплесків. Адже динаміку спровокували 10 тисяч українців, які підтримали флешмоб «Розриваю стосунки з пакетиком». Це соціальна ініціатива, організована Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.

Нагадаємо, 20 липня Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський запустив у мережі соціальний флешмоб. Він публічно повідомив про розрив стосунків з пакетиком та закликав кожного приєднатися до акції. Мета ініціативи – сформувати нову культуру споживання та привернути увагу людей до нововведень, які почнуть діяти із набранням чинності Законом «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України». Його у червні 2021 року підписав Президент України. Хвилю «розлучень» одразу підхопили українці, політики, відомі компанії, блогери та лідери думок.

 

За темами