Увага! Розпочато обговорення проєкту «Методичних рекомендацій з підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля для діяльності з видобування корисних копалин»

18 Серпня 2021, 18:00
Оголошення Оцінка впливу на довкілля

Відповідно до частини дев’ятої статті 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України продовжує роботу з нормативно-методичного забезпечення підготовки звітів з ОВД. Міністерством у співпраці з Командою підтримки реформ (РСТ) Міндовкілля та Національною асоціацією добувної промисловості України за участю надрокористувачів, експертів та громадськості, підготовлено проєкт «Методичних рекомендацій з підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля для діяльності з видобування корисних копалин».

Проєкт Методичних рекомендацій розроблено для використання у процедурі ОВД щодо таких видів планованої діяльності:

1) кар’єри та видобування корисних копалин відкритим способом, їх перероблення чи збагачення на місці на площі понад 25 гектарів;

2) інше видобування корисних копалин, крім корисних копалин місцевого значення, які видобуваються землевласниками чи землекористувачами в межах наданих їм земельних ділянок з відповідним цільовим використанням (сюди включено, в тому числі, видобування нафти та природного газу);

3) видобування нафти та природного газу на континентальному шельфі;

4) видобування піску і гравію на землях водного фонду.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту можна надсилати до 6 вересня 2021 р., на e-mail: oksana.abdulaieva@reforms.in.ua.

Додаток:

Проєкт «Методичних рекомендацій з підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля для діяльності з видобування корисних копалин».

За темами