Національний природний парк Меотида отримав нову протипожежну техніку

23 Вересня 2021, 16:37
Новини Природно-заповідний фонд

У місті Краматорськ відбулось урочисте вручення Національному природному парку «Меотида» малого лісопатрульного протипожежного комплексу.

У заході взяли участь  голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко та директор департаменту природно-заповідного фонду та земельних ресурсів Міндовкілля Едуард Арустамян.

«Безпека у національних природних парках  потребує чималих зусиль. Новий протипожежний патрульний комплекс дасть можливість швидше реагувати та гасити локальні пожежі. А це, у свою чергу, забезпечить збереження біорізноманіття заповідника та регіону в цілому. Дякуємо облдержадміністрації за підтримку національних природних парків Донеччини», - прокоментував Едуард Арустамян.

Малий лісопатрульний протипожежний комплекс на базі Mitsubishi «L-200» має обладнання для виявлення на ранніх стадіях та ліквідації пожеж у природних екосистемах. Він був придбаний за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

 

 

За темами