Повідомлення про початок публічного обговорення звіту з оцінки впливу на навколишнє середовище щодо будівництва установки для видалення тритієвої важкої води», замовником якого є SSN SA – підрозділ АЕС Чернаводе (Румунія)

1 Червня 2022, 10:21
Оголошення Оцінка впливу на довкілля

У рамках дотримання Україною зобов’язань за Конвенцією Еспо та з метою забезпечення рівних можливостей участі громадськості в транскордонній процедурі оцінки впливу на навколишнє середовище, відповідно до сповіщення Міністерства захисту навколишнього середовища, вод та лісів Румунії стосовно участі України у процедурі здійснення транскордонної оцінки впливу на навколишнє середовище щодо проєкту «Будівництво установки для видалення тритієвої важкої води», замовником якого є SSN SA – підрозділ АЕС Чернаводе, повідомляємо про початок публічних консультацій звіту про оцінку впливу на навколишнє середовище.

З метою залучення широкого кола громадськості щодо участі в процесі прийняття рішень з питань будівництва установки для видалення тритієвої важкої води АЕС Чернавода, яка розташована в окрузі Констанца на південному сході Румунії, приблизно за 2 км на південний схід від Чернаводи, Міндовкілля забезпечено розробку резюме нетехнічного характеру українською мовою (додається).

Пропозиції (зауваження) направляти за адресою:

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки та контролю та екологіних фінансів, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел./факс. (044) 206-31-40, (044) 206-31-50, e-mail: OVD@mepr.gov.ua.

Строк  громадського обговорення:35 робочих днів до 19 липня 2022 року (включно).

Після завершення громадських обговорень Міндовкілля забезпечить направлення всіх зауваження та пропозиції, в разі їх надходження, від органів влади та зацікавленої громадськості щодо аспектів, які необхідно врахувати при підготовці рішення стосовно зазначеної діяльності до Міністерства захисту навколишнього середовища, вод та лісів Румунії.

Звіт українською

Звіт англійською

За темами