Відбувся Всеукраїнський форум з питань охорони праці в лісовій галузі «Діймо разом заради миру і безпеки в Україні»

15 Червня 2022, 09:00
Оголошення Охорона праці, пожежна та промислова безпека, цивільний захист

Усвідомлюючи над важливість питань зі збереження здоров‘я і життя людей, особливо під час війни, коли ризики нещасних випадків значно зростають, Державне агентство лісових ресурсів України, за підтримки Міндовкілля, організувало та провело форум націлений на реалізацію заходів і завдань, які здатні мінімізувати втрати здоров’я працівників і людського життя.

Всеукраїнський форум з питань охорони праці в лісовій галузі «Діймо разом заради миру і безпеки в Україні» відбувся 11 червня цього року.

Місцем проведення форуму Державне агентство лісових ресурсів України обрало ДП «Ковельське лісове господарство», яке було визнано в галузі найкращим підприємством з охорони праці.

Міжнародна практика з безпечної організації праці першочергово запроваджується саме у держлісгоспах Волинської області.

У держлісгоспах Волині працює 2025 працівників.

Начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко  зазначив учасникам форуму, що за останні 5 років у реалізацію завдань з охорони праці держпідприємства Волинської області вклали 65 млн грн.  

Андрій Мусійовський - представник Державного агентства лісових ресурсів України наголосив, що керівникам, спеціалістам і фахівцям у сфері охорони праці необхідно постійно професійно вдосконалюватися та розвиватися. Обмін досвідом є необхідним елементом у їх діяльності.

У цьому форумі були успішно поєднані навчання щодо подальшої роботи на шляху до нульового травматизму та особливості праці у військовий час.

Учасники форуму ознайомились з організацією безпечної роботи на лісокомплексі та лісовому розсаднику ДП «Ковельське лісове господарство», а також пройшли навчальну підготовку з надання домедичної допомоги та організації безпечної праці в умовах підвищених ризиків через замінування територій і заходів безпеки під час роботи у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

За темами