Руслан Стрілець: Розвиваємо з Німеччиною продуктивну співпрацю у сфері захисту довкілля

22 Червня 2022, 21:28
Новини

Міністр Руслан Стрілець та Тимчасово повірений у справах Посольства ФРН Бертрам фон Мольтке обговорили продовження співпраці України та Німеччини у сфері захисту довкіллята реалізації  відповідних проєктів. 

Руслан Стрілець подякував Німеччині за підтримку та допомогу Україні: фінансову, гуманітарну та технічну.

«Вірю, що Німеччина підтримуватиме Україну на шляху до членства у Євросоюзі. А ми, зі свого боку, зробимо максимум, щоб відповідати тим високим критеріям, які висувають до кандидатів у члени ЄС. Ми цінуємо величезну підтримку Німеччини, яка допомагає нам підвищити рівень наших критеріїв, нашої відповідності за рахунок активної роботи в Україні проєктів міжнародної технічної допомоги», - акцентував Руслан Стрілець. 

У рамках зустрічі Руслан Стрілець та пан Бертрам фон Мольтке обгворили реалізацію проєктів:

  • KfW «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», який з 2015 року допомагає 8 національним паркам у Західній Україні;

  • GIZ «Найкращі доступні технології та методи управління (НДТМ) для України» .

Руслан Стрілець наголосив на важливості підтримки Німеччини у відновленні України та попросив Тимчасового повіреного у справах Посольства Німеччини розглянути питання розширення співпраці у рамках зазначених проєктів та інших напрямках, політику щодо яких формує Міндовкілля.

 

За темами