Міндовкілля піклується про безпеку своїх працівників

24 Червня 2022, 10:10
Оголошення Охорона праці, пожежна та промислова безпека, цивільний захист

Міндовкілля піклується

про безпеку своїх працівників

 

   У ході відзначання професійного свята Міжнародного дня державної служби та Дня державної служби в Україні Міндовкілля, ураховуючи актуальність в умовах воєнного стану, провело для усіх співробітників міністерства просвітницько-профілактичний захід з питань безпеки життєдіяльності.

   Президент України Володимир Зеленський:«Я закликаю всіх керівників громад у тих областях, де немає загрози, безпосередніх зіткнень з ворогом на землі, робити все можливе, щоб люди повертались, щоб люди працювали, щоб економічні процеси перезапускались, щоб нормальне життя відновлювалось настільки, наскільки це дозволяє безпека».  

   За дорученням Державного секретаря Міндовкілля Сектор з охорони праці спільно Галузевим навчальним центром з питань охорони праці Державного закладу «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління» підготували тренінг-семінар на тему «Безпека праці у галузі (в умовах російської агресії)».

   Відповідно до статей 18 і 33 Закону України «Про охорону праці» та з метою здійснення заходів з профілактики травматизму на виробництві і забезпечення реалізації єдиної державної політики в сфері безпеки життєдіяльності 23 червня 2022 року відбувся тренінг-семінар з питань охорони праці.

   Захід відбувався у змішаному режимі. Завдяки сучасним технологіям, працівники, які працюють дистанційно, теж змогли долучились до події, що транслювалась на живо. У семінарі-тренінгу взяли участь керівники та головні спеціалісти апарату Міндовкілля, із них 108 оф-лайн та 48 он-лайн.  

   

Перед відкриттям тренінг - семінару Державний секретар Міндовкілля Євдокія ЯРОВА привітала державних службовців з професійним святом та наголосила, що святкують цей день, люди які приходять на державну службу аби зробити усе можливе для покращення життя нашого суспільства і наближення такої бажаної нашої перемоги над агресором. Усім побажала миру, життєвої витримки, удачі у кар’єрному рості, щастя та здоров’я.

   

Розпочав тренінг – семінар Директор Галузевого навчального  центру з питань  охорони праці - к.т.н., Ігор САЛІЙ темою: «Запобігання ризиків життєдіяльності в умовах мінної небезпеки».

   Під час виступу поінформував про співпрацю з зарубіжними партнерами, розповів про міжнародні проекти щодо розмінування територій України.

   А також навів реальні приклади ситуацій, які нині виникають повсемістно внаслідок застосування агресором заборонених видів мінувань.  Під час тренінгу вивчались місця ймовірного замінування об’єктів, техніки, приміщень, будівель і територій лісів, парків, земельних ділянок різного призначення та водних об’єктів. Було розглянуто порядок дій у разі необхідності наближення чи перебування у межах можливого мінування та у разі виявленні предметів подібних до мін.

   Прочитав лекцію «Психологічні аспекти в воєнний час» та продемонстрував практичні поради і вправи щодо зниження стресового стану та контролю панічних атак лікар-невролог вищої категорії університетської клініки «Національного медичного університету ім. Богомольця», керівник групи з експертизи тимчасової непрацездатності - Євген Тарасенко.

   Провів практикум «Що потрібно покласти до власної аптечки».

   Звернув увагу щодо ситуації захворюваності населення України під час воєнного стану та поінформував про заходи, які вживаються для запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Роз’яснив питання що стосуються ревакцинації, вакцинації після одужання від гострої респіраторної хвороби COVID-19 та бустерної дози вакцинації проти цього захворювання.

   Надав відповіді щодо організації та проведення медичних оглядів працівників Міндовкілля

   

   Завершальним в програмі заходу були практичне заняття та навчальний відеофільм про правильне застосування вогнегасників».

Проведений тренінг  семінар на тему:  «Безпека праці в галузі (в умовах російської агресії )» найшов відгук та інтерес в усіх учасників заходу.

За темами