Повідомлення про оприлюдення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»

12 Липня 2022, 10:10
Оголошення Регуляторна діяльність Вивчення та раціональне використання надр Оприлюднення проєктів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюдення

проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»

 

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляє про розміщення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами» (далі – проєкт акта) на офіційному вебсайті Міндовкілля в мережі «Інтернет» (https://mepr.gov.ua) у підрозділі «Оприлюднення проєктів регуляторних актів» розділу «Регуляторна діяльність» вкладки «Діяльність».

Проєктом акта передбачається внести зміни до Методики визначення початкової ціни продажу на аукціоні спеціального дозволу на право користування надрами, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 15.10.2004 № 1374; Методики визначення вартості геологічної інформації, отриманої за рахунок коштів державного бюджету, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1075 (шляхом викладення її в новій редакції); Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 № 615 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19.02.2020 № 124); Порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 993.

Назва органу виконавчої влади, що розробив регуляторний акт: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Назва структурного підрозділу, що розробив регуляторний акт, адреса та телефон: відділ з питань надрокористування Департаменту з питань надрокористування та відновлення довкілля; вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035; тел.: 206 33 12.

Зауваження та пропозиції до проєкту акта  приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на поштову адресу Міндовкілля: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035 та електронну адресу: info@mepr.gov.ua.

 

Проєкт

Зміни

Порівняльна таблиця

АРВ

Повідомлення про оприлюднення

За темами