24 березня виповнюється місяць незламності України

24/03/2022 : 11:12

Вже місяць очі усього світу прикуті до подій в Україні. А ми, незважаючи ні на що, продовжуємо боротися за свою Незалежність та Свободу. ЗСУ, тероборона, дипломати та волонтери – ви незламні! На довкіллєвому фронті 24/7 свою роботу віддано виконують лісівники, водники, природоохоронці та державні інспектори. 

Завдяки усім нам плани кремля про бліцкриг зазнали поразки. Тому ворог лютує та нищить мирне населення, нашу інфраструктуру, завдає нищівних ударів по українській природі. Внаслідок широкомасштабного російського вторгнення в Україну 900 заповідних територій площею 1,2 млн га пошкоджені або знищені.

Завдаючи ракетних ударів по нафтобазах, хімзаводах, гідроспорудах, захоплюючи та грабуючи Зону відчуження, росія зневажає правила ведення війни та грубо порушує норми Міжнародного права. За всі ці злочини країна-агресор понесе відповідальність. Нещодавнє рішення Міжнародного Суду ООН, яке зобов’язує РФ негайно припинити військову операцію в Україні, – це лише початок тривалих судових процесів. 

Усі воєнні злочини РФ ретельно документуються та стають основою для роботи органів міжнародного та українського правосуддя. При Міндовкіллі працює оперативний штаб, який невпинно збирає інформацію про техногенні та інші надзвичайні ситуації внаслідок війни з рашистами, готує експертизи наслідків навколишньому середовищу для Міжнародного суду ООН.

росію з ганьбою виключили з Ради Європи. Лісова Опікунська Рада FSС на звернення України наклала ембарго на поставку лісопродукції окупантів у всі цивілізовані країни. Тепер жоден FSC-сертифікований матеріал або контрольована деревина з росії або білорусі не буде продаватися на світових ринках.

Для нас також важливо, аби європейські партнери підтримали нас та виключили країну-агресора з 13 екологічних конвенцій.Для цього ми вже направили звернення у всі керівні органи конвенцій.

Європа та світ мають бути ще більш рішучими та допомогти нашій державі захистити небо. Це врятує тисячі життів від російських бомб та суттєво наблизить перемогу над російським загарбником. 

Ми, Українці, маємо бути єдині, як ніколи. Після перемоги нас чекає багато роботи у Вільній, Демократичній європейській країні.

Слава Україні!

#МісяцьНезламностіУкраїни