3 березня – Всесвітній день дикої природи

03/03/2024 : 9:43

У цей день ми віддаємо належне природі та звертаємо увагу на проблеми біорізноманіття. Адже збереження та процвітання екосистем – важлива умова життя людини. Однією з головних Цілей сталого розвитку №15 є збереження біорізноманіття.

Всесвітній день дикої природи – 2024 – про цифрові інновації, цифрові технології та послуги у сфері захисту довкілля. Про те,  як вони можуть сприяти збереженню дикої природи та співіснуванню з нею людини.

Україна сьогодні займає особливе місце на карті світового біорізноманіття завдяки своєму треку зі збереження довкілля під час бойових дій. Тварини страждають від війни не менше, ніж люди.

Пам’ятаймо про тих, хто не може захистити себе сам, і робімо все від нас залежне заради нашого довкілля.

Нагадаємо, що завдяки цифровізації довкіллєвих послуг в країні вже зекономлено 7,5 млн аркушів паперу або врятовано близько однієї тисячі дерев. Через відсутність потреби чекати на друковані листи з відповідями підприємці заощадили 2 млн 850 тис. днів, а ще 300 тис. літрів бензину, які раніше витрачали на доставку до державних органів звітів і проєктів.  

А сервіс “в камуфляжі” ЕкоЗагроза допомагає українцям отримувати достовірну інформацію про стан довкілля та повідомляти про факти завдання шкоди природі.