Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) сприятиме реалізації важливих довкіллєвих реформ та «зеленому» відновленню України

05/07/2022 : 19:02

Про це Міністр Руслан Стрілець написав на своїй сторінці у Фейсбук, коментуючи зустріч із заступницею Керівника Бюро з питань Європи та Євразії Ерін МакКі Агентства США з Міжнародного Розвитку.

Ерін МакКі наголосила: відновлена Україна приречена стати «зеленою», адже навіть художнє поєднання кольорів українського стягу – жовтого та блакитного – перетворюється на яскравий зелений.

За її словами, USAID готове підтримувати Україну в питаннях імплементації кліматичної політики, проведення реформи державного управління в галузі охорони довкілля, реформи управління відходами, подальшої діджиталізації довкіллєвої сфери тощо.

«USAID є давнім та надійним партнером Міндовкілля. Дякую колегам за постійну плідну співпрацю та підтримку українського довкіллєвого порядку денного. Величезна подяка американському народу за підтримку України в ці важкі для всіх нас часи», – зазначив Руслан Стрілець.