Члени Кліматичного Клубу, до якого входить і Україна, обговорили та узгодили план основних заходів на 2024 рік

19/02/2024 : 16:30

Представники 38 держав-членів Кліматичного клубу обговорили та узгодили план основних активностей клубу на цей рік. Він спрямований на просування політики помʼякшення наслідків зміни клімату, сприяння зменшенню викидів парникових газів від виробництва сталі та цементу та посилення міжнародного співробітництва. 

Основна увага членів Кліматичного клубу у 2024 році зосереджуватиметься на викликах під час обрахунку показників інтенсивності викидів вуглецю, а також на фінансуванні, технічній підтримці та цільових політиках для декарбонізації промисловості. 

Окрім того, цьогоріч на СОР29 у столиці Азербайджану Баку відбудеться обговорення результатів діяльності Кліматичного клубу за 2024 рік та визначення наступних спільних кроків для зменшення викидів парникових газів. 

Нагадаємо, Україна доєдналася до Кліматичного клубу на СОР28 у 2023 році. Його діяльність спрямована на декарбонізацію промисловості та активізацію міжнародних дій у цьому напрямку. Кожна країна, яка приєдналася до клубу, зобов’язана досягти цілей Паризької угоди та спільними зусиллями зменшити викиди парникових газів в атмосферу.