День третій: як проходить процес порятунку тварин та передача майна у державне управління парку-пам’ятки «Межигір’я»

03/05/2024 : 20:20

Третього травня продовжила свою роботу Міжвідомча комісія з передачі у державне управління арештованих активів, які знаходяться на території парку – пам’ятки «Межигір’я» і на які накладений арешт у кримінальному провадженні по справах експрезидента Януковича після Революції Гідності.

Сьогодні спеціальна адміністрація парка-пам’ятки «Межигір’я» спільно з керівницею Центру порятунку диких тварин Наталією Поповою, очільником Межигірського притулку для лебедів Сергієм Григор’євим та представницею Міжнародного фонду захисту тварин Наталією Гозак випустили на території парку-пам’ятки двох зайців та десятьох лебедів. Раніше ці тварини були врятовані та вилікувані очільником Межигірського притулку для лебедів Сергієм Григор’євим. Потім їх передали на реабілітацію у  Центр порятунку диких тварин. 

Зауважимо, що у цей притулок зоозахисники та небайдужі громадяни постійно привозять поранених або хворих птахів. Там їх лікують, після чого віддають на реабілітацію у Центр порятунку диких тварин і випускають на території парку-пам’ятки «Межигір’я». 

Також сьогодні спеціальна адміністрація парка-пам’ятки «Межигір’я» розпочала процес укладання договорів на електропостачання та продовжила огляд об’єктів тепло- енерго- водопостачання парку – пам’ятки, санітарних зон та їх безбар’єрності.

Нагадуємо, що з 1 травня  спеціальна адміністрація парка-пам’ятки «Межигір’я» спільно з АРМА, за участі представників Фонду державного майна України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури розпочали передачу в держуправління арештованих активів, які знаходяться на території парку і на які накладений арешт у кримінальному провадженні по справах експрезидента Януковича після Революції Гідності.