Регламент подання інформації про проведення рубок деревини у лісахДовідка про  подання власникам лісів та постійним лісокористувачам інформації про проведення рубок деревини в лісах для розміщення на веб-сайт Мінприроди. 

З метою спрощення процедури та оперативного розміщення  інформацію про проведення рубок деревини в лісах, яку мають надавати власників лісів, постійні лісокористувачі   відповідно до наказу Мінприроди від 05.03.2013 № 91 «Про затвердження Регламенту подання інформації про проведення рубок деревини у лісах» міністерство розміщує таблицю (додаток 1 до Регламенту) у форматі ESL на сайті Мінприроди за адресою:  «Напрямки» – «Біорізноманіття» – «Охорона рослинного світу» – «Регламенту подання інформації про проведення рубок деревини у лісах».

Для збору інформації власнику лісів, постійному лісокористувачу необхідно зробити копію таблиці  із веб-сайту Мінприроди та розмістити її на своєму робочому комп’ютері.

З початку року інформація про проведення рубок деревини в лісах вноситься в нову таблицю. Протягом року додаткова інформація вноситься на нові листки цієї таблиці. У назві листа зазначається дата внесення інформації.

Після кожного оновлення інформації таблиця надсилається на електронні адреси :[email protected] та в паперовому варіанті на адресу Мінприроди.

Додаток  до Регламенту подання інформації про проведення рубок деревини у лісах