До Міжнародного дня Землі та Дня довкілля у приміщенні Верховної Ради України запрацювала виставка «Природа і культура: обличчя української ідентичності»

22/04/2024 : 16:34

Її Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України створило спільно з Всесвітнім фондом природи WWF-Україна та іншими партнерами. Вона про віднайдення історичного зв’язку українців з природою та нашою ідентичністю, яку сьогодні намагається знищити росія. 

Нагадаємо, що нещодавно ця виставка була представлена в Укрінформі. Завдяки цьому проєкту кожен може пізнати українську культуру крізь призму природи й навпаки – природу через культуру. У ньому тісно переплітаються наука, фольклор та етнографічні елементи. У ньому наше минуле, теперішнє і майбутнє. 

Виставка представлена у співпраці Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Всесвітнього фонду природи WWF-Україна, у партнерстві з Музеєм Івана Гончара, проєктом APENA 3, що фінансується Європейським Союзом, проєктом з оцінки шкоди довкіллю Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за підтримки уряду Швеції.