Дипломи, грошовий приз у 5 тисяч гривень та заохочувальні подарунки отримали переможці Всеукраїнського конкурсу «Клімат для наших дітей»

19/05/2023 : 16:56

Нагородження найкращих! Дипломи, грошовий приз у 5 тисяч гривень та заохочувальні подарунки отримали переможці Всеукраїнського конкурсу «Клімат для наших дітей». 

Конкурс проводили серед вчителів молодших класів задля просвітницької роботи серед дітей. Його мета сформувати у дітей екологічні навички та дбайливе ставлення до довкілля. Загалом на конкурс надійшло 124 роботи з усіх областей України.

Заступниця Міністра Вікторія Киреєва під час привітання наголосила на важливості просвітницької роботи з дітьми.

«Сьогодні наша країна у повномасштабній війні. У цьому контексті питання зміни клімату, захисту довкілля та екологічної освіти можуть здаватися не такими нагальними. Однак навпаки, для виховання відповідальної нації саме ці питання ми маємо обговорювати з нашими дітьми. Дуже важливо змалечку приділяти багато уваги екологічній освіті наших дітей, тому реалізація такого проєкту дуже важлива», – зазначила Вікторія Киреєва.

Проведення конкурсу – це один із заходів просвітницького проєкту «Кліматична та екологічна освіта для школярів молодшої школи», який з 2020 року впроваджує  ВГО «Жива планета» за підтримки Фінського Посольства в Україні у партнерстві з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерством освіти та науки України.