
Events Search and Views Navigation
- This event has passed.
Липень 2024
Науково-практична конференція «Функціонування об’єктів природно-заповідного фонду України в умовах воєнного стану: шляхи відновлення та розвитку»
У четвер, 4 липня, в Києві, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України проведе Всеукраїнську конференцію «Функціонування об’єктів природно-заповідного фонду України в умовах воєнного стану: шляхи відновлення та розвитку». Захід проводиться з нагоди Дня працівника природно-заповідної справи, який в Україні відзначають 7 липня. У заході запланована участь Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця, голови ЕкоКомітету Верховної Ради України Олега Бондаренка та керівниками нацпарків та заповідників з усієї країни. Під час заходу учасники: Захід проходитиме у гібридному форматі.…
Find out more »Міндовкілля проведе круглий стіл на тему «Захист екологічних прав в Україні та світі»
Представники Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з депутатами Верховної Ради України, представниками прокуратури, громадськості та науковцями Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України візьмуть участь у круглому столі на тему: «Захист екологічних прав в Україні та світі». Метою заходу є обговорення прийняття Закону «Про державний екологічний контроль» та його широке запровадження на теренах України. Коли: 5 липня 2024 року Теми для обговорення: 1. Актуальні проблеми сучасного екологічного права. 2. Відновлення довкілля після агресії російської федерації. 3.…
Find out more »Серпень 2024
Міжнародне співробітництво для зеленого відновлення України: запрошуємо обговорити можливості та перспективи передбачені ст. 6.2 Паризької угоди
Паризька угода відкриває новий потенціал декарбонізації та зеленого відновлення України. Запрошуємо обговорити можливості міжнародної співпраці та залучення інвестицій у зелене відновлення. Представники Міндовкілля та партнери України поділяться своїми планами, напрацюваннями та досвідом, представлять успішні кейси та обговорять бачення щодо декарбонізації та сталого розвитку, а також розкриють основні аспекти впровадження ринкових механізмів Паризької угоди, зокрема статті 6.2. Серед спікерів заходу будуть представники Міндовкілля, Федерального відомства з питань навколишнього середовища Швейцарії, KliK Foundation, Глобального бюро з питань навколишнього середовища Японії, ПРООН та…
Find out more »Як працюють норми REACH та CLP у Європейському Союзі: досвідом поділяться фінські експерт
Запрошуємо зацікавлені сторони на зустріч з представниками REACHLaw Ltd. (Finland), які поділяться досвідом щодо практичного застосування вимог технічних регламентів REACH та CLP. Зокрема, говоритимемо про:· попередню реєстрацію хімічних речовин; · реєстрацію хімічних речовин; · спільне подання даних; · обмін даними; · основні вимоги до паспортів безпечності. Коли: 22 серпня з 10:00 до 13:00 23 серпня з 10:00 до 13:00 Формат: онлайн Мова: англійська (український переклад) Реєстрація триває до 21 серпня, 15:00 за формою: https://forms.gle/tDsiebc9NPKjVwf36 Нагадаємо,…
Find out more »Засідання громадської ради при Міндовкіллі
29 серпня о 15:00 відбудеться засідання громадської ради при Міндовкіллі. Під час заходу учасники обговорять: До участі у заході запрошуються представники громадських організацій, експерти та фахівці у сфері захисту довкілля та природних ресурсів України. Коли: 29 серпня, о 15:00. Де: гібридний формат. Для участі у засіданні необхідна реєстрація, яка відкрита до 18:00 28 серпня 2024 року. Після реєстрації учаснику буде надіслано посилання для підключення до конференції та інформація про місце проведення. Зареєструватись на подію https://forms.gle/Yd2tyd6ZwuSUrrDL6
Find out more »Вересень 2024
Запрошуємо обговорити проєкт правил технічної експлуатації сміттєспалювальних установок в Україні
Міндовкілля підготувало Правила технічної експлуатації сміттєспалювальних установок, які будуть обов'язковими при проєктуванні, будівництві, оснащенні та використанні таких установок. Правила охоплюють вимоги до проведення організаційних заходів на об'єктах спалювання, приймання та зберігання відходів, експлуатації установок, управління залишками від спалювання. Правила поширюватимуться на всі установки в Україні, окрім установок газифікації або піролізу, якщо речовини (гази), що виникають у результаті термічного оброблення відходів, очищуються та перестають бути відходами ще до їх спалювання. Запрошуємо громадськість, експертів та фахівців у сфері управління відходами обговорити деякі…
Find out more »Як уникнути помилок у звітності: консультаційні зустрічі від Національного центру обліку викидів парникових газів
Національний центр обліку викидів парникових газів спільно з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України запрошують на консультаційні зустрічі, на яких фахівці поділяться практичним досвідом у сфері моніторингу, звітності та верифікації парникових газів (МЗВ). Зокрема, говоритимемо про: ▪ основні помилки та зауваження при затвердження плану моніторингу;▪ основні помилки та зауваження при подачі звіту оператора;▪ основні помилки та зауваження при подачі звіту про вдосконалення;▪ основні вимоги у сфері МЗВ. Коли:10 вересня з 11:00 до 12:00 Формат: онлайн Мова: українська Реєстрація триває…
Find out more »Нові вимоги до хімічної продукції – що потрібно знати бізнесу?
Запрошуємо виробників та інших стейкхолдерів на онлайн вебінар щодо вимог Технічного регламенту класифікації небезпечності, маркування та пакування хімічної продукції. Експерти та представники компетентних органів детально розкажуть про практичні кроки, необхідні для виконання нових вимог, що встановлені Технічним регламентом класифікації небезпечності, маркування та пакування хімічної продукції, затвердженим постановою Уряду від 10 травня 2024 року № 539. Регламент передбачає імплементацію європейського законодавства (CLP) та міжнародної системи класифікації GHS. Зокрема обговорюватимуть такі питання: Спікери: Коли: 18 вересня Час: з 10:00 до 13:00 Формат:…
Find out more »Онлайн-презентація регіональних стратегій з адаптації до зміни клімату в Україні: до чого маємо бути готові і скільки це коштуватиме
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з проєктом APENA 3 запрошують на онлайн-презентацію перших в Україні регіональних стратегій з адаптації до зміни клімату. Під час події будуть представлені фінальні результати роботи над Стратегіями для Миколаївської, Львівської та Івано-Франківської областей. Учасники отримають прогнози щодо кліматичних змін у цих регіонах, їхнього впливу на ключові галузі економіки, а також ознайомляться з пропозиціями щодо адаптаційних заходів та їхньої вартості для кожної області. Також на заході передбачено проведення двох дискусійних панелей: До участі…
Find out more »Відкритий діалог з громадськістю “Нова довкіллєва політика України в умовах війни: пріоритети та вектори розвитку”
Запрошуємо представників громадськості на онлайн зустріч з Міністром захисту довкілля та природних ресурсів України Світланою Гринчук. У рамках зустрічі обговоримо стратегічне бачення розвитку довкіллєвої політики України за напрямами: Де: платформа Webex Коли: 30 вересня 2024 року о 15:00 (у разі зміни часу актуальну інформацію буде повідомлено додатково) Для реєстрації на захід необхідно заповнити форму: https://forms.gle/PK91r8GYAkzJL41E9. Реєстрація триває: до 11:00 26.09.2024 Посилання для підключення онлайн буде надіслане зареєстрованим учасникам додатково.
Find out more »Жовтень 2024
Увага бізнесу! 1-го жовтня Міндовкілля запускає тренінгові сесії щодо МЗВ
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів спільно із Товариством міжнародного співробітництва GIZ запускає тренінгові сесії щодо моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів для операторів установок, консультантів, верифікаторів. Організатори запрошують усіх зацікавлених осіб взяти участь у заході за адресою: Торгово-промислова палата, вул. Велика Житомирська, 33, 1 поверх о 13:00. Формат гібридний – офлайн і онлайн. Зауважимо, що навчання, ініційовані Міндовкілля, проводяться на безоплатній основі і є частиною реалізації кліматичної політики України. Під час підготовки до тренінгів, організатори визначили остаточний перелік…
Find out more »19 жовтня в Гельсінкі, Фінляндія, відбудеться Міжнародна конференція, присвячена восьмому пункту Української Формули миру “Екологічна безпека”
Конференція організована Фінляндією, яка спільно з Німеччиною та Болгарією є співголовою робочої групи по пункту 8 Формули миру "Екологічна безпека". У заході запланована участь високопосадовців України, Фінляндії та інших країн. Ключові теми для обговорення: Ця конференція має на меті розширити підтримку восьмого пункту Формули миру Президента Володимира Зеленського серед іноземних держав та міжнародних організацій, а також визначити подальші спільні кроки для його реалізації.
Find out more »