
Events Search and Views Navigation
- This event has passed.
Вересень 2023
Серія тренінгів з планування адаптації до зміни клімату для представників місцевих органів влади
Представники органів влади регіонів та міст України запрошуються до участі в серії безкоштовних онлайн-тренінгів з планування адаптації до зміни клімату на місцевому рівні. Головними темами тренінгів стане розробка муніципальних планів адаптації до зміни клімату, створення регіональних програм із захисту довкілля та ознайомлення місцевих органів влади із фінансовими інструментами для їхнього впровадження. Дата і час проведення 1-го тренінгу програми: 11 вересня, 14:00 - 17.30 Реєстрація для участі у тренінгу: https://bit.ly/3r1a42h Детальна програма: https://bit.ly/3LeuYSr Програму тренінгів від провідних міжнародних та національних експертів…
Find out more »“Збережи небо: захисти себе і озоновий шар”: до Дня захисту озонового шару Міндовкілля організовує круглий стіл
Експерти, представники різних проєктів, органи влади разом з Міндовкіллям обговорюватимуть та ділитимуться цікавими фактами, дослідженнями щодо захисту озонового шару планети. Коли: 15 вересня, об 11:00 онлайн.Реєстрація на захід: https://bit.ly/46bLF94 Посилання для участі у заході буде надіслане після реєстрації.
Find out more »16 вересня – Всесвітній день прибирання
16 вересня 2023 року запрошуємо представників ЗМІ та лідерів думок на центральну локацію Всесвітнього дня прибирання. Цього дня у 24 регіонах, в умовах війни, Україна приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» одночасно з 70 мільйонами учасників у 191 країні Світу. Дата: 16 вересня Час: 10:00 Адреса: ВДНГ, “Пікнік сад” (праворуч від 10 павільйону) Програма заходу 09:30Реєстрація учасників09:40Розминка/прес-брифінг/інформаційна сесія з мінної безпеки Майстер-клас з надання допомоги людям та тваринам від Українського Червоного Хреста10:00Урочисте відкриття за участі поважних гостей10:15-11:30Прибирання зелених…
Find out more »Реформа промислового забруднення в Україні: Міндовкілля запрошує на круглий стіл з міжнародними експертами
Під час заходу учасники ознайомляться з основними складовими реформи в Україні, дізнаються про міжнародний досвід впровадження найкращих доступних технологій та методів управління, а також зможуть обговорити перекладені європейські довідкові документи: Моніторинг викидів у повітря та воду від установок, що підпадають під дію Директиви IED/Monitoring of Emissions to Air and Water from IED Installations http://bit.ly/45RrUUC;Поверхнева обробка за допомогою органічних розчинників, у тому числі хімічного захисту деревини та деревних продуктів/Surface Treatment Using Organic Solvents including Wood and Wood products Preservation with Chemicals…
Find out more »2-ий тренінг з планування адаптації до зміни клімату для представників місцевих органів влади
Представники органів влади регіонів та міст України запрошуються до участі у другому з серії безкоштовних онлайн-тренінгів з планування адаптації до зміни клімату на місцевому рівні. Відеозапис першого тренінгу, що відбувся 11 вересня, доступний на YouTube-сторінці Міндовкілля. Головними темами другого тренінгу стане ознайомлення місцевих органів влади із усуненням пробілів у даних для створення муніципальних планів адаптації до зміни клімату та фінансовими інструментами для впровадження цих планів. Дата і час проведення 2-го тренінгу програми: 27 вересня, 14:00 - 17.00 Реєстрація для участі…
Find out more »Як підготуватися до змін в процедурі отримання дозволів на викиди: Міндовкілля запрошує підприємства до обговорення
У рамках зустрічі ми детально обговоримо нові вимоги до оформлення та змісту документів, які тепер потрібно подавати суб'єктам господарювання для отримання дозволів на викиди. Нагадаємо, 27 червня цього року Міндовкілля затвердило нову Інструкцію про вимоги до оформлення документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. Цим документом оптимізовано процедуру, зокрема усунуто необхідність дублювання інформації. Захід буде корисним для: представників обласних військових адміністрацій та суб’єктів господарювання. Коли: 29 вересня, об 11:00. Де: онлайн платформа. Реєстрація на…
Find out more »Жовтень 2023
Запрошуємо обговорити зміни до Концепції реформування системи державного нагляду у сфері захисту довкілля
Міндовкілля запрошує представників громадськості, науковців, органів влади та інших заінтересованих сторін долучитись до обговорення проєкту рішення Уряду, який вносить зміни до Концепції реформування системи державного нагляду у сфері захисту довкілля. Нагадаємо, що Концепцію Уряд схвалив ще у 2017 році, яка передбачала ліквідацію Держекоінспекції та створення Державної природоохоронної служби задля удосконалення державної системи екологічного моніторингу та спрощення системи державного контролю у сфері захисту довкілля. Коли: 5 жовтня о 10:00. Де: онлайн-платформа Webex http://bit.ly/3PHDvP4 З проєктом документа можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/48xkRlY
Find out more »Міндовкілля запрошує бізнес на презентацію двох нових сервісів на ЕкоСистемі
5 жовтня ми покажемо як реєструвати установки в Єдиному реєстрі з моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів. Тож чекаємо всіх бажаючих о 15:00 на онлайн платформі за посиланням https://mepr.webex.com/mepr-ru/j.php?MTID=m6b27713ae2805d1282829ebede5b4426 6 жовтня детально поговоримо про реєстрацію об’єктів в Національному реєстрі викидів та перенесення забруднювачів. Початок діалогу о 12:00 за посиланням https://mepr.webex.com/mepr-ru/j.php?MTID=m7765a671826500e28618efc751129a7e Нагадаємо, ще у квітні цього року Міндовкілля запустило у тестовому режимі сервіс реєстрації установок в Єдиному реєстрі з моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів на ЕкоСистемі https://eco.gov.ua/. Це…
Find out more »Міндовкілля запрошує представників бізнесу, діяльність яких пов’язана з використанням контрольованих речовин, обговорити механізми скорочення використання парникових газів
Ми презентуємо використання альтернативних технологій гідро-фтор-вуглецевих газів та обговоримо потенційні заходи, які можуть стати частиною Національного плану скорочення споживання ГФВ в Україні. Коли: 11 жовтня о 13:00 Де: онлайн-платформа Webex https://mepr.webex.com/mepr-ru/j.php?MTID=m6ddab03c48b2045cd503fee0c6af6c67 Круглий стіл організований у рамках підготовки до ратифікації Кігалійської поправки до Монреальського протоколу про озоноруйнівні речовини та за підтримки проєкту “Технічна допомога щодо обліку, скорочення викидів парникових газів та поетапного припинення використання озоноруйнівних речовин і F-газів”.
Find out more »Онлайн засідання громадської ради при Міндовкілля
13 жовтня о 15:00 відбудеться чергове засідання громадської ради при Міндовкілля у онлайн форматі. Питання порядку денного: Про результати проведеної Міндовкілля первинної оцінки стану імплементації актів права Європейського Союзу (селф-скринінгу) на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2023 №189. Про проєкт рішення Уряду, який вносить зміни до Концепції реформування системи державного нагляду у сфері захисту довкілля. Про деякі проблемні питання отримання дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів пов’язані з оцінкою впливу на довкілля (за зверненням Об’єднання «УКРВТОРМА») Про старт Конкурсу…
Find out more »Запрошуємо на серію семінарів з адаптації до зміни клімату в регіонах України
Міндовкілля спільно з проєктом ЄС APENA3 та за підтримки проєктів Угода Мерів-Схід та EU4climate від UNDP Ukraine запрошують на серію заходів з адаптації до зміни клімату в регіонах України. 23 жовтня – вебінар “Презентація результатів оцінки вразливості секторів економіки до зміни клімату на прикладі Львівської області”. Експерти Міндовкілля та проєкту APENA 3 поділяться своїми напрацюваннями у розробці стратегій адаптації до зміни клімату, оцінці ризиків та навіть нададуть загальні рекомендації для різних секторів економіки, а також - прогнози науковців щодо зміни…
Find out more »Покращити якість досудового розслідування злочинів, що пов’язані із шкодою довкіллю: відбудеться семінар «Правова кваліфікація злочинів проти довкілля»
Збройна агресія рф проти України загострила питання юридичної відповідальності за злочини проти довкілля. Національні та міжнародні правові інструменти притягнення агресора до відповідальності потребують вдосконалення і правова кваліфікація різних видів злочинів, які спричиняють шкоду довкіллю, є нагальним завданням для правників. На семінарі обговоримо такі питання: Римський статут і пропозиції щодо внесення злочину екоциду до Римського статуту.Чинне українське кримінальне законодавство та злочин екоциду.Правове регулювання та особливості функціонування міжнародного Реєстру збитків.Європейське законодавство про кримінальну відповідальність за збитки довкіллю. Коли? 26 жовтня, 10:00-16:00. Адреса…
Find out more »