ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про завершення процедури громадського обговорення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку створення та Примірного положення про регіональні центри моніторингу довкілля»

26/04/2024 : 11:14

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про завершення процедури громадського обговорення
проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку створення та Примірного положення про регіональні центри моніторингу довкілля»

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, інформацію про початок громадського обговорення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку створення та Примірного положення про регіональні центри моніторингу довкілля» (далі – наказ) було розміщено 18.03.2024 на офіційному вебсайті Міндовкілля.

Громадське обговорення тривало протягом одного місяця з дня оприлюднення шляхом подання пропозицій та зауважень у письмовому вигляді до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України на адресу: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, та електронну адресу: [email protected]. За період громадського обговорення пропозиції та зауваження від громадськості до проєкту наказу не надходили.