ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про завершення процедури громадського обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку реєстрації повідомлень про використання альтернативної назви хімічної речовини»

18/04/2024 : 17:08

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про завершення процедури громадського обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку реєстрації повідомлень про використання альтернативної назви хімічної речовини»

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, інформацію про початок громадського обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку реєстрації повідомлень про використання альтернативної назви хімічної речовини» (далі – проєкт постанови) було розміщено 18.03.2024 на офіційному вебсайті Міндовкілля.

Громадське обговорення проєкту постанови тривало протягом одного місяця з дня оприлюднення шляхом подання пропозицій та зауважень у письмовому вигляді до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України на адресу: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, та електронну адресу: [email protected]; [email protected]. В процесі громадського обговорення пропозиції та зауваження до проєкту постанови не надходили.