ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про завершення процедури громадського обговорення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Національного плану заходів, спрямованого на виконання зобов’язань, що випливають із членства України у Мінаматській конвенції про ртуть»

05/03/2024 : 14:41

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про завершення процедури громадського обговорення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Національного плану заходів, спрямованого на виконання зобов’язань, що випливають із членства України у Мінаматській конвенції про ртуть»

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, інформацію про початок громадського обговорення проєкту  розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Національного плану заходів, спрямованого на виконання зобов’язань, що випливають із членства України у Мінаматській конвенції про ртуть» (далі – проєкт розпорядження) було розміщено 15.12.2023  на офіційному вебсайті Міндовкілля.

Громадське обговорення проєкту розпорядження тривало протягом одного місяця з дня оприлюднення шляхом подання пропозицій та зауважень у письмовому вигляді до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України на адресу: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, та електронну адресу: [email protected]; [email protected]. В процесі громадського обговорення пропозиції та зауваження до проєкту постанови не надходили.