ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯпро завершення процедури громадського обговорення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку віднесення видів рослинного і тваринного світу та інших видів живих організмів до інвазійних чужорідних видів» ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про завершення процедури громадського обговорення

02/07/2024 : 10:20

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про завершення процедури громадського обговорення

проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку віднесення видів рослинного і тваринного світу та інших видів живих організмів до інвазійних чужорідних видів»

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, інформацію про початок громадського обговорення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку віднесення видів рослинного і тваринного світу та інших видів живих організмів до інвазійних чужорідних видів» (далі – проєкт наказу) було розміщено 23.05.2024 на офіційному вебсайті Міндовкілля.

Громадське обговорення проєкту наказу тривало протягом одного місяця з дня оприлюднення шляхом подання пропозицій та зауважень у письмовому вигляді до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України на адресу: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, та електронну адресу: [email protected]. В процесі громадського обговорення пропозиції та зауваження до проєкту наказу не надходили.