Керівництво Міндовкілля та Міністерка навколишнього середовища та клімату Швеції Роміна Пурмохтарі з нагоди 38-х роковин аварії на ЧАЕС відвідали Зону відчуження

27/04/2024 : 21:48

Роміна Пурмохтарі спільно з першим заступником Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олександром Краснолуцьким, заступником Міністра Сергієм Власенком, головою Комітету екологічної політики та природокористування Верховної Ради України Олегом Бондаренком та заступником голови Державного агентства з управління зоною відчуження Максимом Шевчуком вшанувала пам’ять українців, які ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській атомній електростанції в 1986 році. Вони поклали квіти до Стіни пам’яті на Чорнобильській АЕС, а також – до пам’ятника «Тим, хто врятував світ» у місті Чорнобиль.

«Ми тут, аби вшанувати тих, хто доклав усі зусилля у 1986 році, щоб мінімізувати вплив цієї катастрофи на весь світ. Дякуємо вам. Дякуємо всім тим, хто захистив світ від радіаційної загрози 38 років тому і хто протистояв ворогу у 2022 році!», – зазначив Олександр Краснолуцький.