Комітет ВР з питань з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроєкт про законне закріплення позиції України щодо поправок Оргуської конвенції 

31/05/2024 : 9:44

Комітет ВР з питань з питань інтеграції України до Європейського Союзу підтримав розроблений Міндовкіллям проєкт закону, який ратифікує поправки до Конвенції про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля.

За словами заступника Міністра Сергія Власенка, проєкт Закону спрямований на законодавче закріплення позиції України щодо поправок Оргуської конвенції про генетично модифіковані організми та сприятиме посиленню участі громадськості у процесі прийняття рішень про умисне введення у довкілля та реалізацію на ринку ГМО.

«Як сторона Оргуської конвенції Україна взяла на себе зобов’язання вживати необхідних заходів для забезпечення виконання її положень та рішень. Прийняття цього закону сприятиме подальшому входженню України у міжнародне правове поле з екологічних питань», — зазначив Сергій Власенко.