Конкурс технологічних рішень у сфері енергетичного переходу та боротьби з кліматичними змінами – BNEF Pioneers

17/11/2022 : 11:21

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України інформує про проведення конкурсу технологічних рішень у сфері енергетичного переходу та боротьби з кліматичними змінами – BNEF Pioneers, що реалізовується компанією Bloomberg.

BNEF (Bloomberg New Energy Finance) Pioneers є платформою підтримки стартапів та розробок, що перебувають на ранній стадії. Щорічно організаторами визначаються 10 кращих рішень за трьома попередньо визначеними напрямами та додаткові переможці (wildcards), для рішень, що запропоновані для інших важливих напрямів, що не ввійшли до трійки основних тематик.

Для програми 2023 року визначені наступні три пріоритетних напрями:

1. Прискорення впровадження чистого водню.

2. Екологічно чисті метали та інші матеріали для електроенергії

майбутнього.

3. Розгортання екологічно чистої системи виробництва харчових

продуктів.

До участі у конкурсі запрошуються комерційні компанії та неприбуткові організації, венчурні підприємства та стартапи, громадські організації, лабораторії (у т.ч. державні та ті, що функціонують при закладах освіти) та інноваційні спільноти.

Переможці конкурсу, з-поміж іншого, стануть учасниками спільноти BNEF, отримають доступ до медіа ресурсу Bloomberg, наукових матеріалів та інструментів, що сприятимуть подальшому розвитку.

Схильні вважати, що в чинних умовах українські конкурсанти матимуть шанси увійти до числа переможців конкурсу як за основними напрямами, так і у якості wildcards.

Прийом заявок конкурсантів завершується 18 листопада 2022 року.

Детальна інформація для потенційно зацікавлених учасників доступна за посиланням:

https://about.bnef.com/bnefpioneers/