Міндовкілля долучилося до євроінтеграційної навчальної програми для держслужбовців Natolin4Capacity Building

20/03/2023 : 12:58

Це важлива програма, розрахована спеціально для українських державних службовців, які забезпечуватимуть переговорний процес щодо членства України в ЄС.

Протягом двох місяців учасники програми із навчальними поїздками відвідали Польщу та Бельгію, де зустрічались із представниками європейських інституцій. У ході зустрічей вони обговорили перспективи та необхідні кроки для подальшої євроінтеграції України, питання дипломатичних відносин між Україною та ЄС та імплементації окремих європейських директив.

Крім семінарів і зустрічей, кожен учасник обирав основну євроінтеграційну тему поїздки залежно від професійного інтересу. Ця тема надалі ставала предметом аналітичного документа, який учасники програми готували під наглядом наставників.

Учасник навчальної програми від Міндовкілля Володимир Волошанюк підготував та захистив аналітичний документ “Імплементація Україною Директиви 1999/31/ЄС про захоронення відходів – ідентифікація ризиків та проблемних питань”.

Нагадаємо, що така підготовка держслужбовців розпочалася у жовтні 2022 року. Передбачені 9 циклів двомісячних навчань. Загалом заплановано підготувати 50 державних службовців, які охоплять 6 кластерів (33 переговорних розділи) під час переговорного процесу щодо членства в ЄС.

Проєкт реалізується за кошти ЄС на базі Коледжу Європи в Натоліні (Польща) у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції, НАДС та European Union in Ukraine.