Міндовкілля разом із проєктом GIZ шукає Головного радника в сфері побудови партнерств і роботи офісу

07/11/2023 : 16:58

Український кліматичний офіс офіційно розпочав свою роботу 21 жовтня.  Він надаватиме підтримку Уряду щодо реалізації національної кліматичної політики. До того ж Український кліматичний офіс має амбітну мету – стати основним центром для зелених ініціатив та проєктів, зокрема  підтримки місцевої влади та бізнесу у реалізації проектів з декарбонізації та  залучення зелених фінансів.

Міндовкілля спільно з проєктом GIZ оголошує конкурс на вакансію Головного радника в сфері побудови партнерств і роботи офісу в Український кліматичний офіс.

Ключові обов’язки: підтримка співпраці та обмін інформацією між Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України та проєктом GIZ, ЄС та іншими національними, а також міжнародними стейкхолдерами, що працюють у сфері клімату.

Діяльність Українського кліматичного офісу сприятиме залученню України до міжнародного фінансового вуглецевого ринку та розбудові системи торгівлі викидами.Детальний опис вакансії за посиланням: https://happymonday.ua/jobs/970095