Міндовкілля та ПРООН в Україні домовилися про продовження співпраці у сфері захисту довкілля

19/08/2022 : 16:56

Міністр Руслан Стрілець зустрівся з виконувачкою обов’язків Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані, щоб обговорити повоєнне відновлення довкілля, підготовку до СОР 27, співпрацю у проєктах з розвитку лісового сектору України.

Руслан Стрілець розповів пані Манал Фоуані:

  • як змінилася робота та пріоритети Міндовкілля після 24 лютого;
  • про фіксацію та обрахування шкоди довкіллю від російської агресії;
  • про застосунок ЕкоЗагроза та зародження ідеї його створення.

«Ми вже сьогодні активно готуємося гідно представити Україну на СОР 27 у Єгипті. Адже до нас як до країни, яка наразі перебуває у стані війни та є кандидатом у члени ЄС, буде прикута пильна увага усієї світової спільноти. Наша мета – вкотре розповісти усьому цивілізованому світу про жахливі злочини росії, що продовжує нищити українців та наше довкілля, займається безкарним «ядерним» шантажем та нівелює багаторічні світові зусилля у боротьбі зі зміною клімату», – наголосив очільник Міндовкілля.

Руслан Стрілець та Манал Фоуані домовилися за підтримки ПРООН реалізовувати спільні проєкти у сфері розвитку і цифровізації лісового господарства, та у рамках нещодавно укладеної між Україною та Швейцарією кліматичної угоди.

«ПРООН в Україні – надійний та один з найважливіших партнерів Міндовкілля, який допомагає нам втілювати низку важливих довкіллєвих проєктів. Переконаний, що така підтримка дозволить успішно втілити заплановане», – зазначив Руслан Стрілець.