Міндовкілля взяло участь у започаткуванні навчального курсу з впровадження енергоефективних публічних закупівель для зеленої відбудови України

19/06/2023 : 0:22

Протягом 5-9 червня 2023 був презентований навчальний курс по впровадженню енергоефективних публічних закупівель для зеленої відбудови України, на якому виступила заступниця Міністра Вікторія Киреєва.

«Європейський зелений курс надає нові можливості для переходу України до сталого розвитку та трансформації всіх сфер економіки та врядування», – прокоментувала запровадження курсу заступниця Міністра Вікторія Киреєва.

Програма курсу складається з 5 семінарів і практикумів. Загалом навчання триває 30 годин, що дорівнює 1 кредиту ЄКТС.

Після проходження навчального курсу учасники отримують сертифікати (за умови проходження опитування). Також при наданні правильних відповідей на не менш ніж 70% тестових завдань та правильного виконання практики надається свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Такий курс є продовженням імплементації Директиви ЄС з енергоефективності та Директиви з енергетичної ефективності будівель відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Ця директива зобов’язує центральні органи влади закуповувати лише продукти, послуги та будівлі з високими показниками енергоефективності та підвищувати обізнаність серед уповноважених осіб у сфері публічних закупівель та служб замовників, а також розробити та впроваджувати нові інструменти для здійснення, моніторингу та аналізу енергоефективних публічних закупівель в Україні.

Курс розроблений у рамках проєкту «Підтримка впровадження енергоефективних закупівель в Україні», що реалізується за підтримки німецької урядової компанії GIZ.

Детальніше з програмою курсу можна ознайомитися тут.