Міндовкілля запрошує до обговорення довідкових референтних документів з НДТМ для підприємств чорної та кольорової металургії

20/04/2023 : 18:13

Міндовкілля ініціює черговий онлайн круглий стіл, де буде обговорено довідкові референтні документи з найкращих доступних технологій та методів управління/BREFs. У подальшому вони будуть використовуватися для розроблення та затвердження висновків НДТМ на національному рівні.

Обговорення стосуватиметься двох документів:

Документи були перекладені українською мовою за підтримки проекту «Найкращі доступні технології та методи управління (НДТМ) для України, що виконується GIZ Ukraine за дорученням Уряду Німеччини» та оприлюднені Міндовкіллям 14 лютого.

Звертаємо увагу, що перекладений на українську мову довідковий документ для чорної металургії (березень 2019 року) не затверджено Європейською Комісією. Тому будь-які думки, представлені в ньому, є попередніми висновками служб Комісії та за жодних умов не можуть трактуватися як офіційна позиція Єврокомісії.

Водночас, наприкінці минулого року на сайті European IPPC Bureau опубліковано оновлений Довідковий документ з найкращих доступних технологій та методів управління для чорної металургії. Міндовкілля працює над залученням міжнародної технічної допомоги для здійснення його перекладу.

Запрошуємо представників промисловості, громадськості, наукової спільноти, органів влади та інших заінтересованих сторін ознайомитись з цими матеріалами та долучитись до обговорення.

Дата проведення обговорення: 3 травня 2023 року
Формат: онлайн-платформа
Реєстрація до 28 квітня за посиланням https://bit.ly/3AcnDwG.

Порядок денний та посилання на захід будуть надіслані зареєстрованим учасникам додатково.