Міністр Руслан Стрілець обговорив з послом Німеччини в Україні Мартіном Єгером та представниками GIZ побудову кліматичної архітектури в Україні

18/10/2023 : 9:20

Німеччина – один з наших найпотужніших партнерів на шляху до нової кліматичної політики. Фінансова та методологічна GIZ у цьому процесі колосальна. Маємо конкретні досягнення. У 2022-23 роках Кабінет Міністрів України почав процес адаптації європейського міжнародного довкіллєвого законодавства.

«Зараз у нас найкращі результати за останні 5 років. Радий був почути від партнерів схвальні відгуки про нашу роботу попри війну. Пан Єгер каже, Україна сьогодні має не класичний проєктоорієнтований підхід до організації процесів. Ми створюємо простір для партнерства. А це – про конкретні кроки і дії. Він запевнив, що Німеччина готова й далі підтримувати Україну на цьому шляху», — зазначив Міністр Руслан Стрілець.

Також Міністр сподівається, що до кінця року вже буде повноцінна структура для запобігання промисловому забрудненню та впровадження нової кліматичної політики в Україні, яка відповідатиме європейським стандартам.

Руслан Стрілець: «Це питання набагато ширше, ніж подолання наслідків війни для довкілля. Зараз визначається вектор нашого розвитку на десятки років уперед. Незабаром розпочинаємо новий етап цього процесу. Подробиці – згодом».