Міністр Руслан Стрілець та Посол Японії в Україні Мацуда Кунінорі обговорили співпрацю у сфері захисту довкілля

13/10/2022 : 17:52

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі.

На зустрічі вони обмінялися думками щодо наслідків російської агресії для України та інвестування Японії у повоєнне відновлення України. Обговорили підготовку України до СОР 27, інструменти залучення інвестицій та технологій.

За словами Руслана Стрільця, співпраця між Україною та Японією має стратегічне значення і дуже важлива, особливо в цей історичний для України час.

«Мав можливість у 2017 році у рамках навчального візиту до Японії особисто переконатися в унікальності цієї країни. Японія – взірець для усього цивілізованого світу у сфері розвитку нових технологій та знань. Був вражений тим, як там працює сфера управління відходами. Для нашої країни, яка лише стартує у цьому напрямку, дійсно важливий досвід Японії. Ця країна досить давно та ефективно вибудувала систему управління відходами – починаючи від секторального законодавства до впровадження конкретних технологій», – повідомив Руслан Стрілець.

Міністр подякував пану послу за конструктивну розмову, активну позицію щодо російської агресії та підтримку України.

Наприкінці зустрічі сторони домовилися про продовження співпраці України та Японії у сфері захисту довкілля.