Міністр Руслан Стрілець та Виконавчий директор WWF-CEE Андреас Бекман домовилися про посилення співпраці у довкіллєвих проєктах

05/10/2023 : 16:10

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець провів зустріч з Виконавчим директором WWF Центральної та Східної Європи Андреасом Бекманом.

У фокусі — стратегічні та практичні проєкти Міндовкілля і WWF з оцінки екологічних збитків та відновлення довкілля, моніторингу природних екосистем і біорізноманіття, створення центрів порятунку та реабілітації диких тварин. 

“Взаємодія Міндовкілля та однієї з найбільших природоохоронних організацій важлива для збереження та повоєнного відновлення довкілля України. Дякую Андреасу Бекману за візит та продуктивну розмову. Попереду багато спільних проєктів”, – зазначив Руслан Стрілець.  

Під час зустрічі Андреас Бекман повідомив, що вже понад 25 років WWF Центральної та Східної Європи працює в Україні задля збереження біорізноманіття та сталого використання виняткових природних багатств країни. 

“Ми залишаємося відданими підтримці України, особливо зараз, в час російської військової агресії проти України. Був радий обговорити з Міністром захисту довкілля Русланом Стрільцем та його колегами можливі шляхи підтримки державних екологічних пріоритетів з нашого боку, включаючи відбудову України у дружній до природи спосіб за принципом “building back better”, підготовку країни до імплементації амбітної природоохоронної політики та законодавства відповідно до вимог ЄС”, – зауважив Андреас Бекман.