Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець провів зустріч з Юргеном Кейнхорстом, спеціальним представником Федерального Міністерства екології, збереження природи, ядерної безпеки та захисту прав споживачів Німеччини та ОЕСР

09/04/2024 : 20:18

«Німеччина-надійний друг і партнер України, який надає всебічну підтримку у реалізації пункту 8 Формули Миру Президента Володимира Зеленського, Довкіллєвої декларації та Екологічного договору для України. Ми співпрацюємо у кліматичній політиці, впровадженні реформи промислового забруднення та інших довкіллєвих євроінтеграційних реформах. Що важливо не лише для нашої економіки, а й для “зеленої” відбудови нашої держави», – зазначив Руслан Стрілець.

Руслан Стрілець з Юргеном Кейнхорстом актуалізували домовленості, досягнуті під час попередніх перемовин очільника Міндовкілля з Федеральною міністеркою екології, захисту довкілля, ядерної безпеки та захисту споживачів Німеччини Штеффі Лемке.

Вони обговорили підготовку участі країни у Ukraine Recovery Conference-2024 та презентацію на її платформі нових можливостей для інвестицій німецького бізнесу у наші довкіллєві проєкти задля зеленого відновлення України.

Зокрема, йшлося про запуск на полях URC-2024 Міжнародної платформи дій для зеленого відновлення України. Платформа стане майданчиком для координації наданої міжнародними партнерами та організаціями Україні допомоги для “зеленого” відновлення.

Дякуємо німецьким колегам та Уряду Німеччини за непохитну підтримку Україні у сфері захисту довкілля!