Найкращі доступні технології для виробництва чавуну та сталі: робоча група при Міндовкілля завершила опрацювання документа

23/04/2024 : 13:37

Завдяки плідній співпраці представників державних органів, бізнесу, науковців та експертів, які входять до відповідної робочої групи при Міндовкілля, було завершено першочергове завдання – доопрацювати переклад європейського довідкового документа НДТМ для виробництва чавуну та сталі у частині узгодження технічної термінології, оскільки термінологія Європейського Союзу відрізняється від української.

Довідковий документ НДТМ буде використовуватися промисловцями, представниками центральних органів виконавчої влади, контролюючими органами та іншими зацікавленими сторонами, оскільки в ньому описується реальний досвід промисловості щодо впровадження НДТМ для запобігання та контролю забруднення.

Наступним етапом роботи Робочої групи буде участь у процесі формування та затвердження висновків НДТМ на національному рівні. Це стане можливим лише після прийняття Верховною Радою України євроінтеграційного законопроєкту «Про забезпечення конституційних прав громадян на безпечне для життя і здоров’я довкілля» (реєстр. № 6004-д) та розроблення до нього підзаконних нормативно-правових актів.

Ознайомитись з оновленою редакцією довідкового документа НДТМ для виробництва чавуну та сталі можна за посиланням >> https://bit.ly/3vWTqmY.

🖇Переклад українською мовою довідкового документа НДТМ для виробництва чавуну та сталі здійснено за підтримки проекту «Найкращі доступні технології та методи управління (НДТМ) для України», що виконується GIZ за дорученням Федерального міністерства охорони навколишнього середовища, природи і ядерної безпеки Німеччини.