Нацпарк “Голосіївський” – не парк розваг, не зона для пікніка, а місце збереження та відновлення природи

13/04/2023 : 21:58

Про це Міністр Руслан Стрілець заявив під час Дня довкілля у Нацпарку «Голосіївський». У Чистий четвер разом зі студентами та громадськими активістами, які багато років опікуються питаннями відродження та розвитку Нацпарку «Голосіївський», об’єдналися та почали наводити лад у цій природоохоронній зоні. Провели толоку, де на 9 локаціях зібрали майже 5 тонн сміття.

«Сьогодні я підписав новий проєкт зонування території парку «Голосіївський». Це рішення виправляє помилки 2019 року та збільшує заповідну зону парку до 20,4%. Адже Нацпарк “Голосіївський” – не парк розваг, не зона для пікніка, а місце збереження та відновлення природи. Тут не може бути незаконної забудови та нелегальних об’єктів господарювання. Тут не повинно залишитися ніяких проблемних питань із землею та власністю, і ми впевнено йдемо до цього», – зазначив Міністр Руслан Стрілець.

За словами Руслана Стрільця, наразі Міністерство приділяє багато уваги розвитку та збереженню цього головного «зеленого» місця столиці. Поступово і комплексно розв’язує проблеми, накопичені за попередні роки. Залучає до цього й екоактивну спільноту.

«Нам буде не соромно показати його іноземцям, які захочуть відвідати столицю Незламної Країни після нашої перемоги. А для жителів Києва «Голосіївський» стане улюбленим місцем для здорового відпочинку, де людина буде відчувати свою єдність із природою, не полишаючи міську межу.

Дякую всім, хто був сьогодні з нами в парку «Голосіївський». Дякую всім, хто дбає про довкілля у своїх містах і селах по всій Україні. Це – частина нашого шляху до перемоги та здорового довкілля»,- наголосив Міністр.