Мінекоенерго не розглядало кандидатуру В. Купчака на посаду президента ДП «НАЕК «Енергоатом»

2 Квітня 2020, 23:33
Новини

У зв’язку з появою інформації у ЗМІ про розгляд кандидатури колишнього народного депутата Володимира Купчака на пост керівника державного підприємства ДП «НАЕК «Енергоатом» Мінекоенерго повідомляє, що кандидатуру Володимира Купчака не розглядали на посаду президента ДП «НАЕК «Енергоатом», про що розміщено відповідне повідомлення на сайті міністерства ще 5 жовтня 2019 року.

http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/uk/publish/printable_article?art_id=245403360

На інші посади в зазначеному підприємстві кандидатура Володимира Купчака також не розглядалась і не розглядається.

Міністерство енергетики та захисту довкілля вкотре заявляє, що президент ДП «НАЕК «Енергоатом» має бути обраний за результатами конкурсного відбору. Усі призначення керівників підприємств, що мають стратегічне значення здійснюються відповідно до постанови КМ України від 3 вересня 2008 року №777 «Про проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки», виключно за результатами конкурсного відбору.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/777-2008-%D0%BF

Нагадаємо, «Енергоатом» виробляє близько половини всієї електроенергії в країні. Це підприємство, від якого залежить стабільність роботи всієї атомної енергетики та безпека України.

Наразі, Кабінет міністрів України розпорядженням № 361-р від 29 березня призначив тимчасовим виконувачем обов'язків президента ДП «НАЕК  «Енергоатом» Петра Котіна, у зв’язку з заявою Павла Павлишина про складання повноважень тимчасово виконуючого обов’язки, наданою в адресу міністерства листом №3549/07 від 17.03.2020.

В свою чергу, зазначаємо, вимоги до претендентів на посаду керівника ДП «НАЕК «Енергоатом» у встановленому законодавством порядку направлені Мінекоенерго до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства листом №1.1-22.3-15013 від 13.12.2019 і містять весь встановлений законодавством перелік вимог до кандидата на посаду.

За темами