Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про хімічну безпеку»

8 Грудня 2020, 15:59
Оголошення Регуляторна діяльність Нормативно-правові акти

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту Закону України «Про хімічну безпеку»

 

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Міндовкілля повідомляє про оприлюднення з 08 грудня 2020 року з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань на офіційному веб-сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України проєкту Закону України «Про хімічну безпеку» (далі – проєкт Закону України).

Метою законопроєкту є визначення правових, організаційних та економічних засад у сфері забезпечення хімічної безпеки, спрямованих на запобігання негативному впливу хімічної продукції на довкілля та здоров’я населення, встановлення відносин, що виникають у сфері управління хімічною безпекою, з урахуванням міжнародних зобов’язань України у цій сфері.

Реалізація законопроєкту спрямована на досягнення завдань розділу 9.2 Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, пункту 382 Плану пріоритетних дій Уряду на 2020 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09.09.2020 № 1133.

Назва органу виконавчої влади, що розробив проєкт акта

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив проєкт акт, адреса та телефон

Департамент з питань поводження з відходами та екологічної безпеки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-68.

Спосіб оприлюднення законопроєкту – шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міндовкілля в мережі Інтернет www.mepr.gov.ua в рубриках «Консультації з громадськістю» та «Регуляторна діяльність».

Консультації з громадськістю проводитимуться у формі публічного громадського обговорення (у разі скасування карантинних обмежень) та електронних консультацій з громадськістю (у форматі відеоконференції із застосуванням відповідних мобільних додатків).

Строк прийняття зауважень та пропозицій до зазначеного законопроєкту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються на офіційний веб-сайт або адресу Міндовкілля (frs@mepr.gov.ua, bv@mepr.gov.ua, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-65, 594-91-08).

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проекту, також і Державній регуляторній службі України: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011. Адреса електронної пошти: mail@dkrp.gov.ua

повідомлення про оприлюднення проєкту акта;
проєкт Закону України «Про хімічну безпеку»;
пояснювальна записка до законопроєкту;
фінансово-економічні розрахунки;
порівняльна таблиця;
аналіз регуляторного впливу.

 

За темами