Уряд підтримав встановлення відповідальності за порушення законодавства про стратегічну екологічну оцінку

24 Лютого 2021, 14:44
Новини Стратегічна екологічна оцінка (СЕО)

Кабінет Міністрів України схвалив проєкти Законів України, що вносять зміни до законодавчих актів про встановлення відповідальності за порушення у сфері стратегічної екологічної оцінки та передбачають адміністративні стягнення.

Мова йде про законопроєкти:

   «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запровадження відповідальності за недотримання вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», який:

   -  доповнює Кодекс України про адміністративні правопорушення статтею 91-6 та встановлює відповідальність за порушення процедури здійснення стратегічної екологічної оцінки з накладенням штрафів на посадових осіб.  Протоколи про такі порушення буде складати Держекоінспекція.

 

   «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запровадження відповідальності за порушення порядку здійснення стратегічної екологічної оцінки», передбачає:

   - ведення Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки;

    - встановлення відповідальності за порушення законодавства про стратегічну екологічну оцінку та переліку підстав для притягнення до адмінвідповідальності;

   - надання повноважень Держекоінспекції щодо здійснення нагляду вимог законодавства про стратегічну екологічну оцінку.

 

Документи розроблено Міндовкіллям.

За темами