Північна Корея та рф почали використовувати “новітню зброю”: відходи

29/05/2024 : 15:35

Ці країни відкрили нову главу у військовій стратегії, використовуючи… сміття! Північна Корея відправила до Південної понад 150 повітряних куль із відходами. КНДР назвала свої дії акцією “око за око” −, мовляв, це зробили у відповідь на листівки з закликом повалити пхеньянський режим, які активісти відправляли з території Південної Кореї також з допомогою повітряних куль.

Схоже, у Пхеньяні вирішили, що найкращий спосіб відплатити за листівки — засипати сусідів відходами. “Ці акти Північної Кореї явно порушують міжнародне право і серйозно загрожують безпеці наших громадян,” — заявили у Спільному комітеті начальників штабів Південної Кореї, додавши, що такі дії є “нелюдськими та вульгарними”.

А російська федерація вже давно “мітить” відходами окуповані українські території. На Донеччину і Луганщину щодня їдуть десятки вантажівок зі сміттям з прикордонних областей РФ. Наприклад, в Ростовській області старі полігони давно переповнені,  а проти побудови нових категорично виступають  місцеві жителі. Тому свої відходи росіяни відвозять на тимчасово окуповані українські території. Для цих цілей на  Донеччині планують створити 3 нових полігони.

І поки цивілізований світ перетворює  відходи на ресурси  (виробляють нові товари, електроенергію, будують дороги і навіть створюють острови), КНДР та росія обирають “екологічний тероризм”, і використовують своє сміття, щоб забруднювати довкілля і шкодити здоров’ю мирного населення. В руках агресорів  не тільки атом, а навіть сміття перетворюється на реальну загрозу.  

Давайте ж дбати про те, щоб наші відходи були “мирними” і отримували нове життя, а не перетворювались на загрозу.