Польські лісівники передали 10 позашляховиків для потреб ЗСУ

25/05/2022 : 9:52

10 польських позашляховиків попрямували на фронт для наших військових. Техніку на українсько-польському кордоні у Надлісництві Томашів польські лісівники передали Україні для потреб Збройних сил України.

Захід відбувся за участю радника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Сергія Власенка, голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця, Державного секретаря Міністерства клімату та навколишнього середовища Польщі Edwardа Siarka, генерального директора державних лісів Польщі у м. Варшава Józefа Kubicy.

Це не перша така допомога від наших братів-поляків. 12 авто підвищеної прохідності, які Україна нещодавно отримала від польських лісівників, вже служать для потреб Збройних сил України.

Радник Міністра Сергій Власенко подякував усім жителям Польщі за таку безпрецедентну допомогу Україні. 

«Польська допомога неоціненна для українських військових, які сьогодні на передовій боронять кордони Європи. Завдяки вашим зусиллям ми отримали  позашляховики та інші важливі речі. Вони допоможуть нашим захисникам краще виконувати бойові завдання», – подякував польським колегам Сергій Власенко.

Після 24 лютого жодна країна світу так не підтримує Україну як Польща. З перших днів повномасштабної війни наші природоохоронці, лісівники та військові отримують значну підтримку від польських колег. Це засоби захисту, обладнання для спостереження та гуманітарна допомога для переселенців. 

«Польща стала прихистком для українських жінок та дітей. Ви прийняли їх у себе не як біженців, а як рідних. Ваша допомога відчувається скрізь. І ці автомобілі стануть цеглинкою у нашій спільній перемозі над російською навалою», – наголосив Сергій Власенко.

Вище керівництво Польщі дуже підтримує Україну. Минулого тижня Україну з візитом відвідала Міністерка клімату та навколишнього середовища Польщі Анна Мóсква. Вона разом з Міністром Русланом Стрільцем відвідала Козаровичі, Бородянку, Бучу та Мощун та на власні очі побачила екологічну шкоду, яку завдав окупант українській землі. Також вони домовилися про передачу Україні нового обладнання для моніторингу довкілля. А недільний візит польського Президента Анджея Дуди вкотре підтвердив, що між нашими країнами кордони існують лише на папері.