Попри російську збройну агресію, Україна продовжує активно впроваджувати сучасні цифрові інструменти у сфері захисту довкілля. росія не зупинить наше прагнення побудувати сучасну, європейську та цифрову державу

18/04/2023 : 22:55

На цьому Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець наголосив під час онлайн-виступу на 70-й сесії Європейської економічної комісії ООН.

“Сьогодні на єдиній екологічній платформі Міндовкілля #ЕкоСистема доступні 11 із 29 послуг і відкрито 13 нових реєстрів екологічної інформації. Це – послуги з транскордонного перевезення відходів, дозвіл на викиди, лісорубний квиток та сертифікат походження лісоматеріалів тощо. Тут працює електронний кабінет надрокористувача, доступні реєстр РВПЗ та Кадастр об’єктів природно-заповідних територій України. До кінця 2024 року ми маємо амбітну мету – зібрати всі адмінпослуги та екологічну інформацію на нашому сервісі “ЕкоСистема”, – зауважив Руслан Стрілець.

Він також додав, що пишається здобутками України у цифровій сфері: Це ще один сигнал для світу, що ми стоїмо на варті не лише власних кордонів, але й усієї цивілізації.

Нагадаємо, що 18 – 19 квітня у Женеві на 70-й сесії ЄЕК ООН представники країн Східного Партнерства обговорюють цифрові та зелені перетворення для сталого розвитку в регіоні Європейської економічної комісії. Від України делегацію очолює Міністр Руслан Стрілець, який сьогодні виступив онлайн на Діалозі високого рівня. Безпосередню участь у Женеві у заходах 70-ї сесії ЄЕК ООН бере заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Власенко.