Посилюємо діалог з бізнесом: у Міндовкілля провели зустріч

18/05/2023 : 9:08

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Євгеній Федоренко, заступниці Міністра Вікторія Киреєва і Олена Крамаренко, а також радниця Міністра Тетяна Тимочко та керівники структурних підрозділів Міндовкілля зустрілися з понад півсотнею представників бізнесу та бізнес-асоціацій, щоб обговорити важливі питання у сфері захисту довкілля. 

Йшлося про реформи у таких сферах:

  • оцінка впливу на довкілля;
  • управління відходами;
  • моніторинг довкілля;
  • надрокористування;
  • цифрова дерегуляція сфери захисту довкілля. 

Торкнулися і теми селф-скринінг українського довкіллєвого законодавства на відповідність європейському правовому полю. Міндовкілля багато працює з іншими міністерствами та відомствами для завершення  цього процесу та отримання повної картини актів ЄС, які потрібно імплементувати в українське довкіллєве законодавство. 

Представники бізнесу висловили власне бачення щодо формування та реалізації політики у цих сферах. Акцентували на важливості залучення бізнесу до розробки та обговорення проєктів Національного плану відновлення від наслідків війни, що включає розділ «Екологічна безпека».

Міндовкілля наполегливо працює над тим, аби діяльність міністерства була більшою відкритою та зрозумілою для бізнесу і громадськості. І запросило представників бізнесу активно долучатися до обговорення та розробки проєктів у сфері захисту довкілля. Аби зробити співпрацю більш продуктивною, такі зустрічі проводитимуть регулярно.