Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про охорону атмосферного повітря» з метою удосконалення механізму регулювання викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря»

03/12/2020 : 13:40

Проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про охорону атмосферного повітря» з метою удосконалення механізму регулювання викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря» розроблено з метою удосконалення механізму регулювання викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, видачі дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, покращення державного регулювання, господарських відносин, зменшення адміністративного тиску на суб’єктів господарювання та скорочення їх адміністративних витрат. 

Назва органу виконавчої влади, що розробляв регуляторний акт 

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України 

Назва структурного підрозділу, що розробляв регуляторний акт, адреса та телефони 

Департамент дозвільно-ліцензійної діяльності та запобігання промисловому забрудненню, м. Київ, вул. Митрополита Василя     Липківського, 35, (206-31-43, 206-31-30 (факс), [email protected]

Зазначений проєкт Закону України та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному вебсайті Міндовкілля: www.mepr.gov.ua 

Зауваження та пропозиції надаються на адресу розробника: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35; тел. (044) 206-31-00; 206-31-43; факс (044) 206-31-07; e-mail: [email protected].

Проєкт Закону

АРВ

Повідомлення

Порівняльна таблиця

Пояснювальна записка