ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проєкту щодо спрощеного порядку отримання дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів»

23/04/2024 : 12:50

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проєкту щодо спрощеного порядку отримання дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів»

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України ««Про реалізацію експериментального проєкту щодо спрощеного порядку отримання дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів»» розроблений з метою спрощення процедури отримання дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів, гармонізації процесів у сфері управління відходами, вдосконалення системи державного управління і відповідно підвищення рівня конкурентоспроможності країни, підвищення ефективності системи державного управління, яка працює в інтересах суспільства та забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини.

Прийняття цього проєкту дозволить суб’єктам господарювання у сфері управління відходами, що здійснюють оброблення відходів:

отримати дозвіл на здійснення операцій з оброблення відходів у спрощеному порядку, та продовжити здійснювати операції з оброблення відходів, що знизить навантаження на навколишнє природне середовище;

 отримати дозвільні документи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2023 року № 1328 «Про затвердження Порядку видачі, відмови у видачі, анулювання дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів».

Назва органу виконавчої влади, що розробив проект постанови

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив проект постанови, адреса та телефон

Департамент цифрової трансформації, електронних публічних послуг та управління відходами Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, тел. (044) 206-31-68, [email protected].

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови приймаються протягом місяця з дня його оприлюднення на вказану пошту та електронну адресу.