Повідомлення про оприлюднення проєкту Державної стратегії управління лісами України до 2035 року

26/10/2020 : 13:05

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України оголошує про опублікування проєкту Державної стратегії управління лісами України до 2035 року».

Метою проєкту Державної стратегії управління лісами України до 2035 року є здійснення ефективного управління лісами на основі забезпечення сталого ведення лісового господарства, збереження біорізноманіття, адаптованого до кліматичних змін лісового господарства, популяризація професії лісівника у суспільстві, забезпечення фінансової стабільності лісової галузі та формування сприятливих умов для активізації розвитку деревообробної та суміжних галузей економіки України.

Назва органу виконавчої влади, що розробив акт:

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив акт, адреса та телефони:

Відділ лісових ресурсів Департаменту з питань надрокористування та відновлення довкілля, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 594-91-27, email: [email protected].

Зауваження та пропозиції до проєкту Державної стратегії управління лісами України до 2035 року приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на вказану пошту та електронну адресу.

Проєкт Державної стратегії управління лісами України до 2035 року