ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про внесення змін до наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 15 лютого 2021 року № 113»

29/12/2023 : 10:34

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про внесення змін до наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 15 лютого 2021 року № 113» 

Проєкт наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про внесення змін до наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 15 лютого 2021 року № 113» розроблено з метою удосконалення типових форм документів у сфері моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів та вимог до їх заповнення.

Назва органу виконавчої влади, що розробляв нормативний акт

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Назва структурного підрозділу, що розробив нормативний акт, адреса та телефони

Департамент запобігання промисловому забрудненню та кліматичної політики, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-33-24.

Зазначений проєкт акта оприлюднено на офіційному вебсайті Міндовкілля: www.mepr.gov.ua

Строк прийняття зауважень і пропозицій до зазначеного проєкту акта від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення. Зауваження та пропозиції надаються на поштову адресу Міндовкілля: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, та електронну адресу: [email protected]

Проєкт наказу

Зміни до Типової форми стандартного ПМ

Зміни до Вимог до заповнення типової форми стандартного ПМ

Зміни до Типової форми спрощеного ПМ

Зміни до Вимог до заповнення типової форми спрощеного ПМ

Зміни до Вимог до заповнення типової форми звіту оператора

Зміни до Типової форми верифікаційного звіту

Зміни до Вимог до заповнення типової форми верифікаційного звіту

Порівняльна таблиця

Пояснювальна записка

Повідомлення про оприлюднення

АРВ

АРВ доопрацьований